VazgectimSenden

Ana Sayfa

Şiirler Biyografi Rüya Tabirleri Yerli Şarkı Sözü Yab. Şarkı Sözü

Forum

Yemek Tarifleri

E-Kart

Meslek Rehberi

İsim Anlamları

Testler

Aşk Doktoru Sanal Çiçek Çocuk Bölümü Bilgi Yarışması Resim Yükle Diğer Bölümler

Üyelik İşlemleri

Rüya Tabiri Sayfaları :

A  B  C  Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M  N  O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y  Z 

Ek Bilgiler : Rüya Nedir?    Rüya Türleri    Rüya Yorumlanması    Uyku Nedir?    Karabasan Nedir?   

Bu Sayfayı Facebook'ta Paylaş


PAÇA işlerinizin rahatlayacağına işaret eder. Paçanızın söküldüğünü görmek, para kaybedeceğinize işaret eder.

PAÇAVRA Rüyada paçavra görmek, fakirleşeceğine işarettir. Paçavra ticareti yapmaksa, tam tersine zenginliğe yorumlanır.

PADiŞAH Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Rüyada padişah mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz evleneceğinize yorumlanır. Eğer evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır.

PAKET Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir.

PALAMUT Genç bir erkek rüyada meşe veya palamut topladığını görürse sonu, şüpheli olan bir işte başarıya; tecrübeli bir yaşta ise az ücretli bir işi kabul edeceğine; genç bir kadın için çok iyi bir şansa; daha büyük yaştakiler için yapacağı bir işteki başarısından, başkalarının da istifade edeceğini haber verir.

PALASKA iş yaşamınızda başarılar kazanacaksınız demektir.

PALMiYE iklimi çok güzel olan bir yere yolculuk demektir.

 

PALTO Rüyada palto giymek, iyi bir makama yükseleceğine yorumlanır. Yeni bir palto, akademisyen olacağınızı işaret eder.. Paltonuzu kaybettiğinizi gördüyseniz, hatalı kararlardan nedeniyle mal kaybedeceksiniz demektir.Eski palto, yakın bir arkadaşınızı ölümünü belirtir.

PALYAÇO Rüyada palyaço görmek yakında ölüm haberi alacağınıza yorumlanır.

 

PAMUK Bu rüyalar genellikle iyi sayılır.Rüyada tarlada beyaz pamuk görmek, rahata kavuşmak şeklinde yorumlanır. Bembeyaz bir pamuk tarlası görmek en büyük isteğine ulaşmak demektir. Pamuk kozası hayırlı ve bol paradır.Pamuk toplamak görmek kendi emeği ile para kazanmak demektir.

PANAYIR Rüyada panayır görmek, büyük bir alışveriş yapacağınıza ve bu alışverişten karlı çıkacağınıza yorumlanır.

PANCAR Pancar gibi kış sebzeleri yemek hayatın karışıklığa uğrayacağına yorumlanır.

PANJUR Rüyada panjur görmek, bazı yeni gizli bilgiler edineceğinize ve öğrendiklerinizi işinizde kullanacağınızı belirtir.

PANSiYON Rüyada pansiyon, bir yolculuğa çıkılacağını ifade eder.

PANSUMAN Sağlığınızın düzeleceğine ve ilerde ciddi bir hastalığa yakalanmayacağınıza işaret eder.

PANTER Panteri öldürdüğünüzü gördüyseniz, bu, büyük başarılara kazanacaksınız demektir. Rüyada panter görmek, güzel aşk yaşayacağına, ancak para krizi içine düşüleceğine yorumlanır. iş hayatında başarısızlığı belirtir.

PANTOLON Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek acı ve üzüntüye yorumlanır. Güzel ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi şekilde yorumlanır.
 

PAPARüyada papa ile konuşmak, sonu kuşkulu bir işe atılmaya işarettir. Papa ile ayinde bulunmak yakınlarından birinin ölümüne yorumlanır. Kendisini papa olarak görmek büyük bir felakete yorumlanır.

PAPAĞAN Rüyada papağan görmek bir erkek,için güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır.

PAPATYA Papatya toplayan genç kız veya erkek birine ilgi duyar. Baharda kırda papatya görmek güzel umut ve hayallerdir.Rüyada papatya iyi niyetli, yardım seven, herkesi güzel tutan bir ahbap, iyi arkadaş olarak yorumlanır.

PAPAZ Rüyada papaz görmek günah işleneceğine yorumlanır.

PARA Rüyada para almak :vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır. Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir. Bakır para güzel, uğurlu bir iştir. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır.

PARFÜM Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir.

PARK Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için ağlayacağına yorumlanır. parka girememek önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.

 

PARMAK Rüyada parmak görenin, oğlu olacağına; parmağın yanması ise, günah ve suç işleyeceğine yorumlanır.

PARMAKLIK Rüyada parmaklık görmek, kuvvet ve malının artacağına işarettir. Parmaklığın arasından geçmek etrafındakilerle iyi geçineceğine yorumlanır.

PAS Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir.

PASAPORT Rüyada pasaport almaya çalışmak, işlerinizde bazı sıkıntıların olacağına yorumlanır.

PASTA Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir.Rüyada pasta veya kurabiye yemek, herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri bildirir. Pasta almak, kendisinin birçok yeni arkadaşı olacağını işaret eder. Pasta yapılıyor veya pişiriliyor, geleceğini kendisinin hazırlamasını ve kurmasını işaret eder. Taze ve renkli pasta mutluluk verecek, güzel, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir.

PASTIRMA Rüyada pastırma, sucuk ve salam gibi şeyleri yemek, hiç de iyi bir şekilde yorumlanmaz. işlerde zorluğa ve bu nedenle işlerin ertelenmesine yorumlanır. Fakat rüyada bu şeyleri satın almak veya satmak, kısmet ve nimete yorumlanır. Bunlar para ve iş konusunda iyi haberler haber verir.

PAŞA Paşa görmek, ün, itibar ve itibar işareti olarak yorumlanır.

PATiKA Hayatınız boyunca para sıkıntısı çekeceksiniz demektir. Sürekli sorunlarla uğraşacaksınız.

PATATES Patates ekmek, yeni ve çok para getirecek bir işe başlamaya yorumlanır.Rüyada patates görmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Patates soymak, kısmete ve arzu edilen isteğe işaret eder.

PATLAMAK Başka insanların davranışları sizi çok üzecek demektir. Patlamada insanların yaralandığını görürseniz bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.

PATLICAN Çevrenizde isminizin sarsılmasına yorumlanır. Patlıcan kızartması acı bir habere almaya yorumlanır.

PATRON Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder.

PAVYON Vaktinizi boş insanlarla, hiçbir şey yapmadan geçiriyorsunuz demektir. Davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz demektir.

PAZAR Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir.

PEÇETE Rüyada peçete gören kişinin ruhu temizdir demektir.

PEHLiVAN Rüyada pehlivan görmek, akıllıca olmayan bir girişimde bulunacağınız anlamına gelir.

PEKMEZ Rüyada pekmez görmek durumun iyileşeceğini belirtir. Pekmez yemek, bol miktarda para kazanacağınıza işaret eder.

PEMBE Rüyada pembe renk görmek, boş hayallerin peşinde olduğunuzu belirtir

PENCERE Rüyada pencere görmek üzüntülerden ve dertlerinden kurtulacağına işarettir.; eğer asta ise derman bulacağına işaret eder.;Bekar için ise evleneceğine yorumlanır.

PENÇE Rüyada pençe görmek, kuvvete, geçim rahatlığına yorumlanır.

PERDE Rüyada perde görmek istenmeyen bir misafir, canınızın aşırı derecede sıkılmasına yorumlanır.

PERi Kişi rüyada perileri görür veya onlarla konuşursa, hiç ummadığı ve çok büyük bir paranın geleceğini işaret eder. Rüyada güzel bir peri görmek murada ereceğini haber verir. Perinin bir insanı okşaması mutluluktur. Işıklar içindeki peri mutluluk verecek haberi belirtir.

PERUK Çok iyi niyetli, başkalarına önem veren, demokratik bir insan olduğunuza, bu huylarınız nedeniyle çevrenizdeki insanların saygısını kazandığınıza işaret eder.

PERVANE Pervane gören kişi sabırsız şeklinde yorumlanır.

PEŞTAMAL Rüyada peştamal görmek, bir arkadaşınızla kavga edeceğinize işaret eder. Peştamal kullanmak, erkek için de, kadın için de evlenmeye işarettir.

PEYGAMBER ÇiÇEĞi Rüyada peygamber çiçeği görmek, her istediği gerçekleşir demektir.

PEYNiR Rüyada peynir yemek, iş yaşamında kandırılmaya yorumlanır. Peynir görmek veya almak, erkekler için ticarette büyük para kazancına işaret eder. Bekarlar için evliliğe, evli ve çocuklu bir kadın için miras kalacağına yorumlanır.

PINAR Rüyada pınar görmek, itibar sahibi bir kişi ile iyi arkadaşlık edeceğinize yorumlanır. Suyu acı bir pınar görmek, şayet dikkat edilmezse sağlığınızın bozulacağına yorumlanır.

PIRASA Rüyada pırasa görmek, bir sakattan gelecek iyilik demektir.; kendisinin pırasa yediğini görmesi, kimsenin haram malı yiyeceğine yorumlanır.

PIRLANTA işinizde göstereceğiniz başarı:ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükseleceksiniz demektir.

PiDE Rüyada pide görmek, güzel bir iş ve para işareti olarak kabul edilir.

PiJAMA Rüyada pijama görmek kötü bir haber olarak yorumlanır.

PiL Bir insana aşık olacaksınız, ancak bu ilişki size mutluluk getirmeyecek demektir.

PiLAV Rüyada pilav görmek, o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır.

PiLiÇ Rüyada piliç görmek çok kötü ve sizi zora sokabilecek bir haber alacağınıza yorumlanır.

PiPO Rüyada pipo görmek, çok bilmişlik ve ukalalık işareti demektir.

PiRE Birisinin pire ve bit görmesi, o kimsenin güvenilmez birisi olduğuna yorumlanır.

PiRiNÇ Rüyada pirinç gören kişi zengin olur demektir. Başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

PiSLiK Haram yollardan para kazanacağınıza yorumlanır. Pislikle oynadığını görmek, vaktinizi yararsız işlerle geçiriyorsunuz demektir.

PiYANGO Piyango rüyalarına dikkat etmek gerekir. Çünkü bunlar olduğu gibi de çıkabilir. ikramiye çıktığını görmek birine gerçekten de çıkabilir. Ayrıca piyango görmek, bilinmeyen ilginç ve güzel bir olay olarak da yorumlanır.Piyangodan para kazandığını görmek, hiç umulmadık yerden çok miktarda bir paraya yorumlanır. Eğer kazanılmazsa, iş yaşamında fırsat yakalanacağına yorumlanır.

PiYANO Yakında güzel bir olaylar gerçekleşecek demektir. Piyano çalmak, beğendiğiniz bir insanın kalbini kazanacaksınız demektir.

PLAJ Rüyada plaj görmek cinsel hayatın dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada kumlu bir plaj bolluk demektir.

PLAK Rüyada plak görmek kişi, gelecek günlerde eğlenceli zamanlar geçirecek demektir. Rüyada plak, yakında alacağınız haberdir anlamındadır.

POKER Paranızı çok hesapsız harcamanızın sonucunda sıkıntıya düşeceksiniz demektir.

POLiS Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır.

PORTAKAL Rüyada portakal görmek, çok güzel haber alınacağına ve aşk hayatında başarılı olacağına yorumlanır. iri bir portakal değerli bir eşya demektir. Portakal aldığını, gören kişi değerli eşya sahibi olacak demektir.. Rüyada portakallarla dolu bir ağaç ev alacak demektir.

POST Rüyada post görmek, manevi bakımdan huzura erişileceğinin işareti demektir.

POSTACI Rüyasında postacıdan mektup alan kişiyle birisi dalga geçiyor demektir. Posta kutusundan veya elden mektup almak , yakında çok önemli bir haber geleceğine yorumlanır.

PRENS Aşık olduğunuz kimseyle evleneceğinize işaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktır.

PUL Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir.

PURO ikiyüzlü bir insan olduğunuza işaret eder.

PUSULA Etrafınızdaki tecrübeli insanların tavsiyelerine uymanız gerektiğine işaret eder.

PUT Put yüzü güzel ancak kişiliği kötü ve insafsız bir adama yorumlanır. Rüyada altın bir puta tapılıyorsa, Allah\'a ibadet edeceğine yorumlanır. Rüyasında putları kırdığını gören kimse yüksek bir makama çıkacak erişip düşmanlarını alt edecek demektir.

 

 
 

Reklam Verin / Hak ihlali Bildirimi  | Gizlilik Politikası

Sayfa Başına Git