VazgectimSenden

Ana Sayfa

Şiirler Biyografi Rüya Tabirleri Yerli Şarkı Sözü Yab. Şarkı Sözü

Forum

Yemek Tarifleri

E-Kart

Meslek Rehberi

İsim Anlamları

Testler

Aşk Doktoru Sanal Çiçek Çocuk Bölümü Bilgi Yarışması Resim Yükle Diğer Bölümler
Üyelik İşlemleri
 
 Tüm Bölümler
 Genel & Geyik
 Teşekkür...!
 
Yazan  
wRonG
Katilimci Üye


Turkey
730 Cevap

  


Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. çok zaman önceydi teeeeee 2004 yılı sonlarıydı bir mp3 ararkene bulmuştum forumu, karpuz kardeşim karşıladı ırmak abla selamladı derken buralardan ayrılmaz oldum. bir çok dostluklar arkadaşlıklar edindim. (lütfen isyan kısımlarını aklınızdan çıkarın olmaması gereken şeylerdi herkezden özür) sonrasında 2 mayıs 2005 çikolata85 ile tanışmama vesile oldu hayatımın dönüm noktası. 15 yıllık birlikteliğin beraberliğin başlangıcıydı. şimdilerde evli mutlu çocuklu biri olarak (sosyal platformlardan nefret etmeme rağmen) buranın kıymetini bilen geçmişten edilmeye başlanan sohbetlerde adını zikrettiğim ender adreslerden biridir vazgectimsenden kıymetini bilin. gelelim asıl konumuza konu başlangıcı teşekkür idi evet burayı kuran Can emeği geçen tüm forum ahalisi hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim. ufaktan birde emanet bırakayım mucizeye inanmayanlar benim çekirdek ailemle tanışın. büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öper saygıyla selamlarım dostlar.

01.10.2019 17:59
Playing : Güncel Gürsel Artıktay - uzak yol02.05.05/19.04.07/27.06.08/06.01.10/24.03.13/25.10.14
VazgectimSenden
Ne Büyük Mutluluksun Sen


Turkey
32490 Cevap

Hey maşallah :) Allah mutluluğunuzu daim etsin. Ben kadere çok inanırım. Bu kaderin gerçekleşmesine de bir şeyler illaki vesile oluyor.

Bu site bir çok kişiyi evlendirdi, bir çok kişiyi de tanıştırdı bu da bir gerçek.

Benimde bir çok kişi gibi güzel dostluklarım oldu. Hatta canım ne zaman sıkılsa anı defteri gibi forum konularını açıp tek tek okuyorum, bazen de duygulanıyorum.

Bu sitenin bana kattıklarını anlatsam kelimeler cümleler yetmez :)

Ama desen ki bir tane şey söyle... Çok ama çok güzel anılara sahip olmamı sağladı... Bunca yıl çok iyi bildiğim şey gerçek gülümseme, gerçek mutluluk para ile satın alınamıyor.

Arı abi
Kendi halinde Admin


Bermuda
12140 Cevap

Anladığım kadarı ile resimdekiler sizsiniz. Çok tatlı ve güzel bir aile. Allah birliğinizi, dirliğinizi bozmasın.

Sizleri çok iyi hatırlıyorum. Tekrar burada görmekten mutlu oldum. Bilirsiniz eskiden kişisel resim, adres vs. paylaşmak yasaktı. Ama şimdi sizi görünce aklıma direk şu geldi; İmkan olsa da tüm eski üyeler şöyle bir selam verip şimdiye ait sağlıklı mutlu resimlerini paylaşsa.

SeLmA
Gönüllerimizin şampiyonu!!!


Turkey
14976 Cevap

Maşallah size,bizdende çok selamlar:)

Duygularını öyle güzel ifade etmişsinki,ne mutlu size...

sevgi yumağı olma konusunda biraz problemlerim var,ben buraya en temizinden bir gülücük bırakayım gerisini siz tamamlayın ......

   
 
 


Bölüm atla:

Reklam Verin / Hak ihlali Bildirimi  | Gizlilik Politikası

Sayfa Başına Git