Üyelik İşlemleri
 
 Tüm Bölümler
 Aşk
 Ben Artık Gidiyorum
 
Yazan  
Sol_Anahtarım
Yeni Üye


Turkey
62 Cevap

  Sana sımsıkı sarılmak istiyordum... Ah bir görsem, bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden, sevginden vazgeçmek... Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye, galiba böyle de başarabilirim...


Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen, tek yapabildigim yazmak oldugundan yine yazıyorum işte! Seni daha önce de yazmıştım ama bu kez bir daha yazmamak üzere, seni beynimde, içimde bitirerek yaziyorum, yada bitirmek isteyerek... Ne kadar sürer bilmiyorum ama ben senden, sevginden vazgeçmek istiyorum.


Dünyaları etrafında döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz "bir tanemmm" olmuştun sen... Öyle ya; Sen bir taneydin; Eşin benzerin yoktu yeryüzünde, Yoktu Sen Kadar Güzel Güleni!


Ne kadar gerçeksen o kadar yalandın... Ve ben her seferinde en baştan başladım... Yeniden bir sondayım ama bu kez yeniden başlayacak gücüm yok... Ben senden vazgeçmek istiyorum!


Herkes gibi biri olmanı yada hiç kimse olmanı istiyorum... Sesini duymak için telefonlara sarılmaktan vazgeçmek, ismini duydugumda içimin titreyip,gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum... Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen... Zaten kolay olan ne vardı ki benim için; Sanki seni öldürmemle sevmem arasında hiçbir fark yoktu.... Ve ben hep sevgim yüzünden cezalıydım...Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek,yeni çıkan filmleri birlikte izlemek, saatlerce sana sarılı kalmak,sadece ama sadece bir kez olsun sana sarılıp uyumak, bir sabah gözlerimi açtıgımda yanımda seni bulmak isterken, sen sevgimle utanmamı sagladıgın için galiba gerçekten "bir taneydin"!


Işte bu yüzden imkansızlıgına hep inandım!
Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sever oldugumda, sen benim her şeyim oldugunda ben senin için hiç yoktum... Bu yüzden yalnızlıklarım, aglamalarım, özlemlerim canını hiç acıtmadı.Benim tarafımdan sevilmek belki de hayatında önemseyecegin en son şeydi...


Keşke kendi dünyamda bir zamanlar seni sevdigimden hiç bahsetmeseydim
Sen beni hiç sevmedin!
Ben Seni Seviyorum dedigimde Seni Seviyordum!
Ben Seni Özlüyorum dedigimde Seni Özlüyordum.
Ben Senin Için Ölürüm Dedigimde ben senin özleminden zaten ölüyordum...


Ve Ben Simdi Senin Hayatından Gidiyorum!


Ben Kaybettim...
Sen Kazandın!
Artık sesimi duymayacaksın...


Sana sımsıkı sarılmak istiyordum, kokunu içime yıllarca bana yetecek kadar çekerek, sana sımsıkı sarılmak istiyordum.... Gelmedin!


Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum...Ben artık gidiyorum..

..alıntı..
Zamanla geçer de zaman nasıl geçer acaba...
etaskin
42.


Turkey
1993 Cevap

okumuştum..
ve çok sevmiştim..


harikaydı..


aLeoram
Kar!


Burundi
732 Cevap

ezbere bilirim bunu...


sağolasın


_bitanesi_
Umutsuz vaka .


Turkey
1046 Cevap

alıntı:

Ve Ben Simdi Senin Hayatından Gidiyorum!


demekli gidilmiyorki....


çok güzeldi


BuCiCaN
....KaRPuz DeLisİ....


Turkey
4569 Cevap

Ben Kaybettim...
Sen Kazandın!
Artık sesimi duymayacaksın...


sen kaybettin...
ben kazandım!
artık senli hiç hiçbirşeyy yok hayatımda
benim için yanına yaklaşılmayacak küflü ve manasız birşeysin artık...biliyordum tekrar okumakda güzeldiii...


VazgectimSenden
Ne Büyük Mutluluksun Sen


Turkey
32544 Cevap

Neresini alıntı yapsam bilemedim. Gözümden kaçan harika yazılardan biri daha. Bir solukta okudum.


Seni unutmaya çalışmak bile seni düşünmekten geçerken, her seferinde bitti dediğim anda kendimi başladığım noktada bulurken ve senden nefret etmek için kendimi bu kadar zorlarken, bu kadar aşk dolu olmak.


Geçer elbet; bazen teğet geçer, bazen deler geçer, bazen deşer geçer, bazende senin yaptığın gibi parçalar geçer. Ama mutlaka geçer.


   
 
 


Bölüm atla:

Reklam Verin / Hak ihlali Bildirimi  | Gizlilik Politikası

Sayfa Başına Git