Üyelik İşlemleri
 
 Tüm Bölümler
 Genel & Geyik
 Astroloji: Akrep burcunda Yeni Ay ve Merkür retro
 
Yazan  
SeLmA
Gönüllerimizin şampiyonu!!!

  


Astroloji: Akrep burcunda Yeniay ve Merkür retrosu burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?


yıllık burç yorumları


Koç burç yorumları
Koç burç yorumları:
Finansal anlamda tek başınıza hareket etmeniz zorlaşabilir, eşinizden veya çevrenizden destek alabilirsiniz. Kredi ile ilgili işlere girişebilirsiniz.
Eşinizin veya ortağınızın finansal durumu ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu Yeni Ay size ait olmayan ama sizi yakından ilgilendiren finansal araçlarla ilgili olacak. Bu alanlarda zekanızı kullanarak enteresan çözümler üretebileceksiniz.
Hem birlikte çalıştığınız kimselerle olan ilişkilerinize hem de sağlığınıza dikkat edin. İş yaptığınız kimselerden size ağır eleştiriler gelebilir veya siz arkadaşlarınızı eleştirebilirsiniz. Sağlık olarak bağırsaklarınıza, bağışıklık sisteminize dikkat edin. Sağlık için tahliller gibi konularda biraz para harcamanız gerekebilir.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar internetten kredi kartıyla alışveriş yapmamanız gereken bir dönemdesiniz. Bilgileriniz çalınabilir veya kopyalanabilir. Eğer ameliyat konusu varsa ve durum acil değilse operasyon için biraz daha beklemeniz gereklidir.Boğa burç yorumları
Boğa burç yorumları: Yeni Ay ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili etken olacaktır. Yeni bir iş ortaklığına girişebilirsiniz, evlilik, söz, nişan gibi durumlar için hazırlıklar başlayabilir, eğer yalnız iseniz yeni biriyle tanışabilirsiniz.
Tek başınıza hareket etmektense, alacağınız destek ile daha hızlı ilerleme kaydedebileceksiniz. Yeni birileri ile tanışma için de güzel bir hafta. Yeni tanışacağınız kimseler oldukça zeki, zekasıyla sizi etkileyebilecek kişiler olabilir. Eğer hayatınızda biri de varsa, bu hafta karşılıklı olarak eleştirinin dozunu çok da fazla kaçırmayın.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar güzel etkiler aldığınız ilişki ve evlilik konularınızda bilmediğiniz durumlar ortaya çıkabilir.
Partnerinizin sizden sakladığı şeyler olabilir. Özellikle size üçüncü şahıslar bir şeyler anlatmışsa hemen inanmayın. Gerçekliğini partnerinize sorun. Çünkü Merkür retroyken yalan haberler de getirebilir.İkizler burç yorumları
İkizler burç yorumları: Sağlığınız, günlük işleriniz ve çalışma ortamınız Yeni Ay konuları arasında. Yeni bir diyet veya spor programına başlamak için hazırlıklar yapabilirsiniz.
İş ve çalışma ortamınızda yenilikler meydana gelebilir. Daha çok çalışmanız gerekebilir. Yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Check up için de harika zamanlar. Yeni müşteriler, yeni iş anlaşmaları olabilir.
Zekanızla iş ortamınızla ilgili, krizi çok güzel bir şekilde yönetebileceksiniz. Fakat aile içinde veya oturduğunuz apartmanda eleştiri düzeyini iyi ayarlayın, kimsenin kalbini kırmayın.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar geçmiş ilişkinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Unutmayın retroda gelen sevgili kalıcı olmayabilir. İyice güvenmeden geri dönmeyin. Sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız mutlaka ikinci bir doktora daha gösterin. Sonuçlar yanıltıcı olabilir.Yengeç burç yorumları
Yengeç burç yorumları: Eğer yalnız iseniz aşk kapınızı çalabilir ki bu tutkulu birine benziyor. Eğer çocuk sahibi olma ile ilgili planlarınız var ise, bu Yeni Ay size destek olacaktır. Hayatın keyifli yanları ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz mesela.
Eğer birlikteliğiniz var ise beraber romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Biraz daha zihninizi meşgul edecek bir hobi olabilir bu. Yalnız kardeşleriniz, komşularınız, yakın çevrenizle olan ilişkilerde gerginlik hakim olabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı eleştirinin dozunu kaçırmayın.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar sevgilinizle iletişim kurarken dikkatli olun. Bazı anlarda söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir. Bu durum gereksiz uzayabilir. Aynı şey çocuğunuzla olan iletişiminizde de geçerlidir. İki taraftan birinin alttan alması gerekebilir.Aslan burç yorumları
Aslan burç yorumları: Ev, yuva, aile ve yerleşimle ilgili konular ön plana çıkıyor. Evinizi değiştirmeyi planlıyorsanız mevki veya dekoratif olarak bu Yeni Ay’dan faydalanabilirsiniz. Ev alım veya satım ile ilgili konularla uğraşabilirsiniz.
Evinizde davet verebilir, kalabalık bir grupta ağırlayabilirsiniz. Evinize yeni elektronik eşyalar alabilirsiniz. Yeni bir ev satın almak için gerekli desteği de bulabilir, ya da satmayı düşündüğünüz bir taşınmazınızı, rahatlıkla satabilirsiniz.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar evinizin içindeki teknolojik aletlerde sorunlar yaşanabilir. Aile içinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Bir kontrat imzalayacaksınız iki kere kontrol edin.Başak burcu yorumları
Başak burç yorumları: İletişim, yakın çevre, kardeşler bu Yeni Ay’ın konuları. Kardeşleriniz ile bir araya gelebilir, bir soruna çözüm bulabilirsiniz, kısa bir yolculuğa çıkabilir, yeni bir konuyu araştırmaya başlayabilir, daha meraklı olabilir ve her zamankinden daha fazla okumanız veya konuşmanız gerekebilir.
Bir takım gerçekleri açığa çıkartmak için çaba sarf edebilirsiniz. Yeniay kardeşinizle ilgili yeni bir başlangıca işaret edebilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Araştırma dürtünüz ön planda olacak.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar elektronik aletlerinize çok dikkat edin. Retro başlamadan kesinlikle her şeyi yedekleyin.
İnsanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara açıksınız. Attığınız mailler veya mesajlar iletilmemiş olabilir. Aksilikler olduğunda sakin kalmaya çalışın.Terazi burç yorumları
Terazi burç yorumları:Bu Yeni Ay’da kazanımlarınız, gelirleriniz, finansal kaynaklarınız, sahip olduğunuz eşyalar anahtar kelimelerimiz. Gelirlerinizde artış meydana gelebilir, yeni bir kazanç yolu bulabilirsiniz.


Size para kazandıracak yeni bir projeye başlayabilir veya yeni bir müşteri kazanabilirsiniz. Bütçenizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.
Bu Yeni Ay haftası terapi almak, ruhsal sıkıntılarınıza çözüm bulabilecek kişilerle bir araya gelmek içinde uygun. Biraz sağlıkla ilgili harcamalarınız artabilir.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar internet üzerinden yapacağınız finansal işlemlerinizde aksilikler çıkabilir.
Hesap veya kart bilgileriniz başka yerlerde kullanılabilir. Maddi değeri olan eşyalarınızı bir yerde unutmamaya dikkat edin.Akrep burcu yorumları
Akrep burç yorumları: Enerjiniz yükselmeye başlayacak ve kendinizi daha net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Kişisel yeteneklerinizi paraya dönüştürebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
Hayatınızda yeni başlangıçlar, yeni oluşumlar dikkat çekici olacak. Hayatın bir nevi odak noktası siz olacaksınız ve spot ışıkları üzerinizde parlayacak. Atılım yapma ve girişimlerde bulunma zamanı sizler için. Yalnız biraz egosantrik olabilirsiniz, dikkat etmenizde yarar var.
Yeni Ay’da sezgileriniz her zamankinden çok daha fazla güçlü olabilir. Yeni projeler, yeni ilişkiler, yeni başlangıçlar için fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Elinize yeni bir iş fırsatı geçebilir, ilişkiler konusunda daha tutkulu bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Zihniniz zehir gibi çalışacak, yeni işler, projeler üretebileceksiniz. Aklınıza gelen fikirleri rahatlıkla hayata geçirebileceksiniz. Önemli anlaşmalar yapabilir, imzalar atabilirsiniz.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar bu etkiyi sizler daha çok hissedebilirsiniz. Belli konularda işleriniz yavaş ilerleyebilir. İnsanlarla yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek durumda olabilirsiniz. Hayatınızın her konusunda dikkatli ve sabırlı olmanız gereken bir süreçte olacaksınız.Yay burç yorumları
Yay burç yorumları: Eğer finansal anlamda bir beklentiniz yok ise bu Yeni Ay’da hayatın gizemli, ökült yanları ile daha çok ilgilenebilir, kendi içinize dönebilir, dinlenmek isteyebilirsiniz.
Bilinçaltı, korkular, rüyalar, mistik konular, felsefelerle ilgilenebilirsiniz. Fakat finansal anlamda risk almak için uygun zamanlar değil.
Derin araştırmalar yapabilir, terapi alabilir, korkularınıza özellikle çözüm üretebilirsiniz. Biraz arkanızdan dönen dedikodular canınızı sıkabilir, ama bunlara çok fazla takılmayın.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar eski sevgiliniz geri gelebilir. Geçmişte yaşanan olaylar ve kişiler tekrar tekrar önünüze çıkabilir.
Sağlık sorununuzla ilgili bir teşhis alabilirsiniz. Hemen inanmayın retro yanıltıcıdır. Başka doktorlara mutlaka gözükün.Oğlak burcu yorumları
Oğlak burç yorumları: Daha hareketli ve sosyal olabilirsiniz. Davetler, organizasyonlar, arkadaşlarınızla beraber eğlenceli ve sosyal aktivitelere dahil olabilirsiniz. İşten kazandığınız gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilirsiniz.
Havadaki aşk kokusuna da kapılabilirsiniz. Hayatınıza hediyesi ile gelecek yeni arkadaşlarla tanışabilir, destekler alabilirsiniz. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle dostlarınızın hayatınızın değiştirebilirsiniz.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar herkese güvenmeyin. Özellikle samimi gözüken ama arkanızdan konuşabilecek insanlar olabilir. Topluluklar içinde söyledikleriniz hiç istemediğiniz yerlere gidebilir.Kova burç yorumları
Kova burç yorumları: İş ve kariyer konuları gündemde. Yeni bir işe girebilir, işinizi değiştirebilir belki terfi bile alabilirsiniz. Eğer işsiz ve iş arıyor iseniz bu Yeni Ay çevresinde görüşmelere gidebilir, beklemediğiniz bir sektörden iş teklifi alabilirsiniz.
Kariyerinize destekleyici bir etkisi olacaktır. Fikirlerinizle göz kamaştırabilecek, patronlarınızın gözüne rahatça girebileceksiniz. İş konusunda zihniniz deli gibi çalışacak! Harika kriz yönetebilecek, yeni projelerde yer alabileceksiniz.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar iş hayatınızda işler yavaş ilerleyebilir. Attığınız toplantı davetleri veya mailler havada kalmış olabilir. Bu da gereksiz vakit kaybı yaratabilir. Yöneticinizle de aynı noktada buluşmakta zorlanabilirsiniz.Balık burcu yorumları
Balık burç yorumları: Uzun mesafeli seyahatler, yabancılarla ilişkiler, yüksek eğitim, hukuksal konular bu Yeni Ay’ın merceği altında.
Yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir, seyahate çıkmanız gerekebilir, teziniz için destek alabilir, yeni bir araştırma konusuna başlayabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır görüşmediğiniz akrabalarınızla da bir araya gelebilirsiniz.
31 Ekim itibariyle yılın son Merkür retrosu Akrep burcunda başlayacak. 20 Kasım’a kadar seyahatlerinizde her şeyi kontrol etmelisiniz. Yanlış bilet almış olabilirsiniz. Başkasıyla bavulunuz karışmış olabilir. Normalde olmayacak aksiliklerle karşılaşabilirsiniz.


Akademik yaşantınızda mutlaka her bilginizi yedekleyin. Tez, sunum, ödev vs ne varsa mutlaka bu dönem yedeklerini alın. Yurt dışı başvurularınız varsa eksik evrak kargaşası yaşanabilir. Bu sebeple siz önceden her şeyi tekrardan kontrol edin.
...
Arı abi
Kendi halinde Admin


Bana hiç inandırıcı gelmediği için bu tür konulara çok çok uzağım. Ama şu var ki bazı insanlar ciddi ciddi bu konularla ilgili ve sıkı takip ediyor. Allah onlara kolaylık versin :)


VazgectimSenden
Ne Büyük Mutluluksun Sen


Al benden de o kadar. Bir şu burçlara inanamadım.


Aklıma yıllar önce hazırladığım


https://www.vazgectimsenden.com/astroloji.asp


sayfası geldi :)


Arı abi
Kendi halinde Admin


Hazırladığın zamanları düşünürsen oldukça faideli ve başarılı bir çalışma olmuş :))


Ayrıca renk ve ağaç kişilikleri de bende enteresan benzerlikler gösterdi :O


Ve yine ayrıca, benim doğum tarihim tam olarak belli değil. Nisan 20 ila 22 ' si aralığında bir gün olduğunu söylüyor annem :/


MüGe
Çapulcu !


Nisan 20 ile 22 arasında tek gün kalıyor zaten. Oda 21


VazgectimSenden
Ne Büyük Mutluluksun Sen


Abi hadi gözün aydın. Müge yıllardır çözemediğin sorunu çözdü ve % 100 haklı :)))


Arı abi
Kendi halinde Admin


Sabah sabah güldürdünüz :))


pc0576
.


Niye hep 20 kasıma kadar :S
Birde çok genel değil mi bu olabilir bu bu da olabilir :D
Madem bir şey biliyorsun söyle yada bilmiyorsan tek salla üçlü olunca inandırıcılığı kalmıyor geniş spektrumlu antibiyotikler gibi her derde deva P ya tutarsa


SeLmA
Gönüllerimizin şampiyonu!!!


alıntı:

Niye hep 20 kasıma kadar :S
Birde çok genel değil mi bu olabilir bu bu da olabilir :D
Madem bir şey biliyorsun söyle yada bilmiyorsan tek salla üçlü olunca inandırıcılığı kalmıyor geniş spektrumlu antibiyotikler gibi her derde deva P ya tutarsa


Merkür'ün akrep retrosu 20 kasımda sonlanıyordur,tabi gölge süreleri de var basında ve sonunda,artı olarak retronun etkisi bazı konularda 6 aya kadar yayılım gösterebiliyormuş...


Zaten ben burda haftalık burç yorumu paylaşmadımki,merkürün akrep retrosu olayına dikkat çekmek istemiştim,çünki gezegenlerin retro olayları önemlidir,hani doğal felaketler toplumsal kaoslar yada nebiliyim dünya çağında büyük etki yaratacak olaylar bu dönemlerde olur...


Bende cok anladığımdan değil,sadece elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum,hep altını çizerim gökbilimi önemlidir,koskoca gökbilimini de fal olarak değerlendirenler utansın:)))


insanın doğduğu ay fiziksel burcunu,doğdugu gün ve saat yükselen burcunu belirler,bunlar sadece fziksel ve karakteristik özelliklerinizi anlamanıza yardımcı olur,tabiki ikili ilişkilerdeki uyum durumunuzuda belirler,nasılki ateş ile su yanyana gelemez,ateş grubu bir insan ile su grubu bir insan ne kadar uyumlu olabilir,ha topiğin birinde farklılıklara rağmen sevebilmek mümkün mü?tabiki mümkün,ama karsındakini ne kadar iyi analiz yapabildiğinle doğru orantılı herşey...neyse ne diyordum Retro geçiş dönemlerinde dikkat edin diyorsam dikkat edin,algıda açıklık,rüyalarda derinlik,ani öfke patlamaları ve gereksiz yanlış anlaşılmalara cok açık bir dönem,önemli kararlar almadan önce 3 kere düşünün,yani burdan çıkarılacak ders budur,bu kadar,burçlara göre ne demiş kısmındaki detaylandırmalar tabiki cok genel bir konseptte kalır,sizi tutmasada birilerini mutlaka tutuyordur:)


MüGe
Çapulcu !


alıntı:

Abi hadi gözün aydın. Müge yıllardır çözemediğin sorunu çözdü ve % 100 haklı :)))


Hahaha şapkadan tavşan çıkardım


pc0576
.


alıntı:

alıntı:

Niye hep 20 kasıma kadar :S
Birde çok genel değil mi bu olabilir bu bu da olabilir :D
Madem bir şey biliyorsun söyle yada bilmiyorsan tek salla üçlü olunca inandırıcılığı kalmıyor geniş spektrumlu antibiyotikler gibi her derde deva P ya tutarsa


Merkür'ün akrep retrosu 20 kasımda sonlanıyordur,tabi gölge süreleri de var basında ve sonunda,artı olarak retronun etkisi bazı konularda 6 aya kadar yayılım gösterebiliyormuş...


Zaten ben burda haftalık burç yorumu paylaşmadımki,merkürün akrep retrosu olayına dikkat çekmek istemiştim,çünki gezegenlerin retro olayları önemlidir,hani doğal felaketler toplumsal kaoslar yada nebiliyim dünya çağında büyük etki yaratacak olaylar bu dönemlerde olur...


Bende cok anladığımdan değil,sadece elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum,hep altını çizerim gökbilimi önemlidir,koskoca gökbilimini de fal olarak değerlendirenler utansın:)))


insanın doğduğu ay fiziksel burcunu,doğdugu gün ve saat yükselen burcunu belirler,bunlar sadece fziksel ve karakteristik özelliklerinizi anlamanıza yardımcı olur,tabiki ikili ilişkilerdeki uyum durumunuzuda belirler,nasılki ateş ile su yanyana gelemez,ateş grubu bir insan ile su grubu bir insan ne kadar uyumlu olabilir,ha topiğin birinde farklılıklara rağmen sevebilmek mümkün mü?tabiki mümkün,ama karsındakini ne kadar iyi analiz yapabildiğinle doğru orantılı herşey...neyse ne diyordum Retro geçiş dönemlerinde dikkat edin diyorsam dikkat edin,algıda açıklık,rüyalarda derinlik,ani öfke patlamaları ve gereksiz yanlış anlaşılmalara cok açık bir dönem,önemli kararlar almadan önce 3 kere düşünün,yani burdan çıkarılacak ders budur,bu kadar,burçlara göre ne demiş kısmındaki detaylandırmalar tabiki cok genel bir konseptte kalır,sizi tutmasada birilerini mutlaka tutuyordur:)


SElmaaa bana magus lazım senin tanıdık olma sansı var mı ?
Maji klanı ve kendime pagan gurubu kuracagım


SeLmA
Gönüllerimizin şampiyonu!!!


Pc;
magus ne olaki?
maji klani mi?
pagan takimi nalaka:)))


Yeni bi oyuna felan mi sardin


Retronun yan etkileri galiba,pc nin devreler yandi[:p]pc0576
.


alıntı:

Pc;
magus ne olaki?
maji klani mi?
pagan takimi nalaka:)))


Yeni bi oyuna felan mi sardin


Retronun yan etkileri galiba,pc nin devreler yandi[:p]
Yok nerde oyun oynayacak vakit ((


Yeni trend bu olmuş açıyorsun bir face hesabı kuruyon kapalı bir gurup içeride matralar değişik söylemler ile insanları katogorize edip ayrıştırıp yendien guruplandırıp seni seçtim picaçu diyip istediğin öğretiler le meditasyonmu dersin ne dersen de bir şekilde kendine bağlıyorsun.
İnanılmaz fazlalar ben yeni duydun nasıl bu kadar geç duydum geri kalmışım anlamadım :(
Taş filan bile satabiliyorsun üyelere aynı oyunlardaki item mevzusu gibi.


SeCciL
Ne Büyük Aşksın Sen


Ana 20 Kasım demiş teknolojik aksaklık demiş :o
Biraz önce bissürü teknolojik şey aldık:o


SeLmA
Gönüllerimizin şampiyonu!!!


alıntı:

Yeni trend bu olmuş açıyorsun bir face hesabı kuruyon kapalı bir gurup içeride matralar değişik söylemler ile insanları katogorize edip ayrıştırıp yendien guruplandırıp seni seçtim picaçu diyip istediğin öğretiler le meditasyonmu dersin ne dersen de bir şekilde kendine bağlıyorsun.
İnanılmaz fazlalar ben yeni duydun nasıl bu kadar geç duydum geri kalmışım anlamadım :(
Taş filan bile satabiliyorsun üyelere aynı oyunlardaki item mevzusu gibi.


Ne diyosun yaaa? Kapali gruplarda pek isim olmadigi icin coğu kisinin haberi yoktur bu durumlardan,ama oldukca enteresan...aydinlanma alanlarinda bir suru icadlar var,yok mistiszm yok ezoterizm bir dunya bilgi akiyo,gundemi takip etmek gercekten imkansiz,ama uzuldum tabiki,herturlu yolunacak ekip hazirda diyosun,hersey para tuzagi gibi zaten,neye el atsan para,para,para:SSecilim; korkma,11-12 kasimda retro gecisi tamamlandi,20 kasimdan sonrasida gölge etkisinde ne kadar surer bilmiyorum ama etkiler gitgide hafifleyecektir muhakkak,gecen hafta tv den internete baglanmakta epey bi sorun yasadik,tam bozuldu eywah derken duzeldi,bi tedirginiz iste hep:)))


maydanoz_lemon
Yeni Üye


Tşkler
   
 
 


Bölüm atla:

Hak ihlali Bildirimi / Gizlilik Politikasi

Sayfa Ba??na Git
 
 

sakarya escort sakarya escort sakarya escort webmaster forum kayseri escort denizli escort rokettube buca escort