VazgectimSenden

Ana Sayfa

Resimler Yazılar Şiirler Videolar Hobby Astroloji Biyografi Atatürk Köşesi

Forum

Yemek Tarifleri

Msn ifadeleri

İsim Anlamları

Testler

Cins-i Latife

Yerli Şarkı Sözü

Yab. Şarkı Sözü

Melodi & Logo Alışveriş Webmaster Hava Durumu Sanal Doktor E-Kart Büyücülük Rüya Tabirleri Tatil Rehberi
Aşk Doktoru Sanal Çiçek Hediye Fabrikası Çocuk Bölümü Bilgi Yarışması Meslek Rehberi Downloads Flashlar Resim Yükle
Üye Ol Aktif Konular Üyeler Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Şifremi hatırla    > Giriş Yapamıyorum?

Yazan  
goncaM
Katilimci Üye

Turkey
598 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:15:50  Profili Göster
3 yıl önce ayrıldıgım ve bu zamana kadar sesini duymadıgım yüzünü görmediğim insanın dün sesini duydum.benim en yakın arkadasımı aradı ordan dinledim.ve aslında bunlar kanki olmuşlar dün öğrendim.ve az önce yakın arkadaşım msn den bana eski sevgilimle çıktığını söledi ve bunu benden 4 aydır saklıyolarmış.bende peki dedim.
napıcam ben şimdi
hiç birşey olmamış gibi davranmam mümkün değil
içinden çıkamıyorum

Bırak hayatla dalga geçmeyi bu hayat değilmi gerçekleri tüm çıplaklığıyla önüne seren çıkar artık yüzündeki mutluluk maskesini
Fatma
M Ą Ť Ĥ į Ľ Đ Ą

Turkey
11567 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:23:05  Profili Göster
ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yani bana kimse gelipte fatma olabilir neden kınıyosun demesin.eğer bu kız buraya gelip bunun için üzülüyosa ve çok yakın arkadaşta bunu bilmiyorsa,bilecek kadar ilgilenmiyorsa,bildiği halde bunu yapıoyrsa kızarım kardeşim hemde çok kızarım.kendimi goncanın yerine koyuyorum ve daha çok kızıyorum.
yok yaa olabilir babında bişiler söylicektim ama söylemicem işte çok kızdım.belki sonra söylerim

Yalnızım,çabuk sıkılıp çabuk yoruluyorum.Birazda mutsuzum.Ama geçicek biliyorum :) BiLiYoRuM YaHu CiDDiYiM ...sayfa başına git
goncaM
Katilimci Üye

Turkey
598 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:28:24  Profili Göster
ben napıcam fatma.şuan bağırmak istiyorum ama yerimden bile kalıcak gücüm yok.hata bende bunca yıldır salak gibi herşeyi yemişim.aslında bütün suç bende sanırım.offff

Bırak hayatla dalga geçmeyi bu hayat değilmi gerçekleri tüm çıplaklığıyla önüne seren çıkar artık yüzündeki mutluluk maskesinisayfa başına git
Mavi kiz
Katilimci Üye

USA
600 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:32:01  Profili Göster
way be.., ihanetin adI yok gonca...sayfa başına git
Fatma
M Ą Ť Ĥ į Ľ Đ Ą

Turkey
11567 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:33:28  Profili Göster
canım benim yapcak hiç bişeyin yok...takmamaya çalış salla gitsin ne halleri varsa görsünler.ya ben yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama çok sinirlendim ya tamam olabilir doğaldır ama ben ne kadar insanlar gördüm.arkadaşlarının eski sevgililerine aşık olup yanıp tutuşup kendini firenleyen.bu insanların sonu ne oldu biliyormusun.eski sevgilisine aşık olunan kişi (bu konumda ki sen) şunu dedi.benim için artık bi anlamı yok,işilkinize ben bile destek olurum.
ben böyle insanların arasında yaşadım yaa...neden senden saklamışlarki ilk sen bilmeliydin.yaa belkide yanlışım bilmiyorum ama yapcak bişeyin yok

Yalnızım,çabuk sıkılıp çabuk yoruluyorum.Birazda mutsuzum.Ama geçicek biliyorum :) BiLiYoRuM YaHu CiDDiYiM ...sayfa başına git
Mavi kiz
Katilimci Üye

USA
600 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:34:21  Profili Göster
fatma abla haklisayfa başına git
tuana82
Yağmur Damlası

Italy
970 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:37:34  Profili Göster
bencede dırek arkadaslıgını kes yaa yaptıkları hos bısey degıl en azından senınarkadasınbunu yapmamalıydı senınsevdıgını bılıyordu madem yaptı once sana solmelerı gerekıyordusayfa başına git
ZiLLy
Asabi

Bahamas
1200 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:51:06  Profili Göster
bu devirde babana bile güvenmeyeyeceksin kardesim.... o kadar!

Insanlari tanidikca daha az sever oldum...sayfa başına git
goncaM
Katilimci Üye

Turkey
598 Cevap
Gönderim - 22/01/2006 :  23:57:44  Profili Göster
saolun arkadaşlar

Bırak hayatla dalga geçmeyi bu hayat değilmi gerçekleri tüm çıplaklığıyla önüne seren çıkar artık yüzündeki mutluluk maskesinisayfa başına git
Fatma
M Ą Ť Ĥ į Ľ Đ Ą

Turkey
11567 Cevap
Gönderim - 23/01/2006 :  00:04:03  Profili Göster
üzme kendini canım..boşver.sen zamana bırak bide canının yanmaması için çalış.sakın ağlama, yüzün çizgilerle dolmasın..gençsin,güzelsin şans hala senden yana heeeh bide hava at herkes görsün

Çınar Yaprağı
Bash Kechi (:

South Sandwich Islands
5502 Cevap
Gönderim - 23/01/2006 :  00:04:07  Profili Göster
ah kardeş bende yolda gördüğüm yakışıklıya aşık oldum senin gibi forma yazim dedim adminlerim tarafından (gonca balam ve Su'yum hariç) kınım kınım kınandım seni en iyi ben anlarım yuh diyorum ben böyle kadere

Boynu bükük bir papatya..Olduğuma bakıp da.."Senden Vazgeçtim" sanıp..Sakın aldanma..
Yedi kat yerin altından örgütlenip..Takılıverdim saçının arasına.
sayfa başına git
cimcime_NL
Üyecik

Netherlands
484 Cevap
Gönderim - 23/01/2006 :  01:26:21  Profili Göster
Yuh yani..Bencede arkadasligini kes ya.Boyle ismi olur?Ondans onrada onlar uzulsun senin gibi birini kaybettiklerine.. sinir yaptim yaw!

Yeni yarattigin "ben"in ne sana nede bi yurege ihtiyaci var..Tebrik Ederim..sayfa başına git
unserviceable
Çöl Kaçkını Üye

Turkey
375 Cevap
Gönderim - 23/01/2006 :  01:41:48  Profili Göster
seninkine benzer bi durumu bende yaşadım:
ben x kişisini acayip çok seviyodum,platonik olarak..bütün arkadaşlarımın bu durumdan haberi vardı tabi x hariç.o kadarki adım adıyla anılırdı..neyse baktım benim en yakın arkadaşlarımdan biri gözümün içine baka baka x'ten hoşlandığını sölüyo..böle şey mi olur dedim kestim arkadaşlığımı..hep o arkadaşımla vakit geçirirdim ama artık meraba meraba..ne mi oldu başkasıyla çıkmaya başladı arkadaşlığımı kaybetti..

Gönlünü gün edeni sevmez sevda,İster hep onu üzeni..Her ona kucak açan olmaz fayda,Bekler hep onu sileni..
sayfa başına git
kalbimyarali
Üyecik

372 Cevap
Gönderim - 23/01/2006 :  03:09:05  Profili Göster
valla ben birebir yaşadım öze3llikle daha agırını.. eski kız arkadaşım yanıma gelip yediim içtiim ayrı gitmeyen bi insan için:( ozamanlar öleydi ama) '' ondan hoşlanıyorum nediyosun '' dedi...

ben nededim tabi..'' allah mesut etsin'' ama her ikisiylede kestim muhabbeti...

ne sahibim bu yerde nede kiracı sadece bir ömürlük misafirim..sayfa başına git
epicas
prof zihni epik :Pp

Bhutan
7784 Cevap
Gönderim - 23/01/2006 :  09:56:23  Profili Göster
demekki sandığın kadar yakın diilmiş...off kötü bi durum ya...arkadasını şiddetle kınıyorum walla

Enjoy The Circus Of People..
sayfa başına git

Bölüm atla:

Reklam Verin | Reklam Alın | Gizlilik Politikası | Hak ihlali Bildirimi | Site Kuralları

Sayfa Başına Git