VazgectimSenden

Ana Sayfa

Resimler Yazılar Şiirler Hobby Astroloji Biyografi Atatürk Köşesi

Forum

Yemek Tarifleri

Avatar Arşivi

Emoji ifadeleri

İsim Anlamları

Testler

Yerli Şarkı Sözü

Yab. Şarkı Sözü

E-Kart Alışveriş Webmaster Hava Durumu Sanal Doktor Cins-i Latife Büyücülük Rüya Tabirleri
Aşk Doktoru Sanal Çiçek Çocuk Bölümü Bilgi Yarışması Meslek Rehberi Downloads Flashlar Resim Yükle
Üye Ol

>> Üye Girişi Yap

 
 

 
 

Bayanlara Özel Bölümler
Bayan Beckham’dan Kadı..
Duygusal Hafıza, Kadın..
Evler Savaş Alanı: Kad..
Hoş Kokular, Kadınları..
Artık Erkeğe İhtiyaç Yok
Annelik Kadınların Bey..
Aile İçinde Olumlu İle..
Anne Adaylarının Folik..
Flört Etmeyi Biliyor M..
Hatasız Aşk Olurmu
Adim Adim Aşk..
Ben Nerede Yanliş Yapt..
Eyeliner In Püf Noktal..
Botoks Deyip Geçmeyin..
3 Dakikada 10 Yaş Genç..
Doğru Makyajın Kuralları
 
 

Menü
    Sağlık
    Ev Dekarasyonu
    Magazin
    Dedikodu
    Moda
    Diyet
    Yaşamın İçinden
    İş & Kariyer
    Aşk & Evlilik
 
 

Dedikodu
Gizli Çekim Grup seks görüntüleri internette

Grup seks görüntüleri internette Lindsay Lohanın kokain partili grup seksinin görüntüleri internete düştü. Skandal oyuncu Lindsay Lohan, sevgilisi ve bir kız arkadaşı..
 
 

3 Dakikada 10 Yaş Gençleşin

Günde 3 dakikanızı ayırın 10 yaş gençleşin..
Hanımlar müjde! Daha güzel ve çekici görünmek için artık ameliyat, iğne gibi yan etkileri olan uygulamaları yaptırmanıza gerek yok. Kendinize günde sadece 3 dakika ayırarak sizi rahatsız eden kırışıklıklardan kurtulmanız mümkün...ütüleyin lan. Üstelik, acısız.

Günümüzde daha bakımlı görünmek kadın -erkek herkesin ortak amacı haline geldi. Bakımlı bir görünüm sadece kişinin kendini iyi hissetmesini sağlamıyor, aynı zamanda sosyal ilişkilerde de önemli rol oynuyor. Durum böyle iken, birçok insan daha bakımlı görünebilmek için ameliyat, çeşitli güzellik kremleri, botoks gibi, aslında az da olsa yan etkileri olan uygulamalara yöneliyor. Siz de çekici bir görünüme sahip olmak istiyor fakat, küçük iğnelerin vücudunuza batmasını göze alamıyorsanız, üzülmeyin. Çünkü acı ve ağrı yapmayan bir cihaz var artık...

30 GÜNDE SONUÇ
Yaşlanmanın belirtisi kırışıklıklara çözüm olarak düşünülen ameliyat, iğne, krem gibi yan etkileri olan uygulamalara son veren cihaz artık Türkiye de. İngiliz Doktor Gordon Dougal ın uzun çalışmalar sonucu icat ettiği Restorelite cihazı ile günde sadece 3 dakikanızı ayırarak, zamanın yüzünüzde yarattığı izlerden kurtulabilirsiniz. Yapacağınız tek şey, uygulama yapacağınız bölgeye cihazı sadece 3 dakika tutmak. Bu şekilde cilt tipinize göre, 4 ile 6 hafta arasında gözle görülür sonuçlar almak mümkün.

GÖZ KAPAKLARINA DA ETKİLİ
Yüzyılın icadı olarak değerlendirilen Restorelite cihazın en önemli özelliklerinden biri de göz kapaklarındaki kırışıklırlar için uygulanabilir olması. Göz üst kapağındaki kırışıklıkları önemli ölçüde azaltıyor. Ciltte kas ve doku formunu iyileştiriyor. Cildi ve üst dokuları 10 yıla kadar gençleştirerek, yaşlanmayı tersine döndürüyor. Üstelik, derinin altına zerk edilen veya cilde sürülen diğer ürünler gibi kas hareketlerini engellemeyerek yüz ifadelerinde bozukluk yaratmıyor. Bu faydaları sağlamak için kişinin hastane veya muayenehaneye gitmesi gerekmiyor. Uzun saatler ya da günler boyunca ağrı ya da acı çekmesi gerekmiyor. Restorelite cihazı ile evinizde 3 ile 30 dakika arasında bir ışın tedavisi yapmanız yeterli oluyor.

KANSERDEN KORUYOR
Cihazın mucidi Dr. Gordon Dougal, Restorelite nin cilt kanserinden koruyucu etkisini şöyle anlatıyor: “Cilt kanserlerinin ana sebepleri arasında hava kirliliği, nikotin ve güneşin zararlı ultraviyole ışınları geliyor. Cihaz, yüzdeki hücrelerin yenilenmesine yardımcı olarak risk faktörlerinin etkisini azaltıyor. Cildi zararlı ultraviyole ışınlarından da koruyor. Bu yüzden cihazı 20 yaşından itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.”

BOTOKSTAN ÇOK FARKLI
Yapılan araştırmalar botoks uygulamalarında kullanılan botolinium toksinin yüz ifadelerinde değişikliğe sebep olduğunu gösteriyor. Botolinium toksini, özellikle enjekte edildiği burun çevresindeki kasları felç ediyor. Ayrıca şimdiye kadar yapılan uygulamalarda yara izi, şişkinlikler, kızarmalar ve alerji gibi yan etkileri ortaya çıkabiliyor. Restoralite cihazı ise, iğnesiz, yan etkisiz, kolay çözümler sunuyor. 2 sene garantisi ve ortalama 7 sene ömrü olan ürün diğerlerine göre oldukça ekonomik.
 
 


Reklam Verin | Reklam Alın | Gizlilik Politikası | Hak ihlali Bildirimi | Site Kuralları

     Sayfa Başına Git