VazgectimSenden

Ana Sayfa

Resimler Yazılar Şiirler Hobby Astroloji Biyografi Atatürk Köşesi

Forum

Yemek Tarifleri

Avatar Arşivi

Emoji ifadeleri

İsim Anlamları

Testler

Yerli Şarkı Sözü

Yab. Şarkı Sözü

E-Kart Alışveriş Webmaster Hava Durumu Sanal Doktor Cins-i Latife Büyücülük Rüya Tabirleri
Aşk Doktoru Sanal Çiçek Çocuk Bölümü Bilgi Yarışması Meslek Rehberi Downloads Flashlar Resim Yükle
Üye Ol

>> Üye Girişi Yap


  Hobby  
Gerçek İzleyici
Sinirleriniz gerilir, elleriniz titrer, terler, kekelemeye başlarsınız. Sahne korkusu budur ve herkesin başına gelir. Unutmayın, gerçek izleyici için yapılan gösteri ayna önündekinden farklıdır.

En iyi yol, bir iki numarayı aile içinde ya da yakın arkadaşlara göstermek ve eleştirilerini dinlemektir. Onlara yaptığınız gösterilerden sonra yeterli öz güveni sağlarsanız arkadaş gruplarında, mahallenizdeki okulda performansınızı deneyebilirsiniz. Yakınınızda tiyatro kursları, amatör tiyatro grupları varsa onlara katılmanızda sonsuz faydalar vardır.

Bu şekilde öz güveninizi kazanmanın ötesinde sahne alışkanlığını da elde edersiniz.Unutmayın, her karşılaştığınız izleyici grubu farklı olacaktır. Çocuklar, yetişkinlerin hoşlandığından farklı numaralardan hoşlanır ve her farklı yaş grubunun hoşlanacağı farklı oyunlar vardır.

Gösterinizin başarısı için bu noktayı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Şunu da unutmayın ki her izleyici grubunun farklı kişilik yapısı vardır, bunu öğrenmeye çalışmalı ve kendinizi buna göre adapte etmelisiniz. Şakalarınızın işe yaramadığını derhal fark etmeli ve çaktırmadan espri tarzınızı değiştirebilmelisiniz. Seyirciyi asla darıltmayın....
 


Reklam Verin | Reklam Alın | Gizlilik Politikası | Hak ihlali Bildirimi | Site Kuralları

     Sayfa Başına Git