VazgectimSenden

Ana Sayfa

Resimler Yazılar Şiirler Hobby Astroloji Biyografi Atatürk Köşesi

Forum

Yemek Tarifleri

Avatar Arşivi

Emoji ifadeleri

İsim Anlamları

Testler

Yerli Şarkı Sözü

Yab. Şarkı Sözü

E-Kart Alışveriş Webmaster Hava Durumu Sanal Doktor Cins-i Latife Büyücülük Rüya Tabirleri
Aşk Doktoru Sanal Çiçek Çocuk Bölümü Bilgi Yarışması Meslek Rehberi Downloads Flashlar Resim Yükle
Üye Ol Aktif Konular Üyeler Arama

>> Üye Girişi Yap

 Tüm Bölümler
 Tarih, Felsefe ve Siyaset... | Sayfa : 16
 Recep Tayyip Erdoğan Ses Kayıtlar!
Sayfalar:
   <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16      Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazan  
Gathering
1881 - 193∞


Turkey
11350 Cevap

Daha vahimi, Başbakan çıkıp evet bütün kayıtlar doğru dese yine umrunda olmaz yani. Bu çok açık.
Bu yüzden ne ben yorayım parmaklarımı, ne de sen yor :))

MüGe
Çapulcu !


Turkey
7146 Cevap

Bunu soylemek istemezdim ama bir tape daha cikti. Iddiaya gore bu tapede de bizim sultanin yegeni ve en yakin korumasi Ali'nin, arkadasinin esiyle olan iliskisi var. ilk telefonda Ali arkadasini arayip kumarhaneye cagiriyor. Ikinci telefonda ise arkadasinin esini ariyor, kadin kocam simdi evden cikti diyor. Ali de biliyorum benimle bulusacak hadi uc saatimiz var. Istersen benim eve gel diyor...

Bu sülaleden bir tane düzgün adam çıkmayacakmı ya ?

Connecting
avrecrin


Turkey
6161 Cevap

Mügee geçen gün bizim mahallede köpekler arabayı kovalıyodu biliyonmu..Yoldan geçen biriside köpekler yüzünden başbakana hakaret ediyodu..Herkes kendinden mesuldür.Başbakana laf sokacam diye böyle komik durumlara düşmenize gerek varmı ki.

MüGe
Çapulcu !


Turkey
7146 Cevap

Komik duruma düşen kim acaba :))

Connecting
avrecrin


Turkey
6161 Cevap

Müge yaz geliyor.Sivrisinekler artıyor.Bunlarıda başbakan'a suç diye söyleyeceğinize eminim.

VazgectimSenden
Ne Büyük Mutluluksun Sen


Turkey
32396 Cevap

alıntı:

Üstad bizim devletimiz bugüne kadar bunları yapabiliyormuydu..Kendi uydun kendi tankın kendi helikopterin kendi İ.H.A .. Yerli olarak biz bunları yapabiliyormuyduk..Bunların hepsi bu dönemde olmadımı ?

Anadolu Efsaneleri: Her Seçim Öncesi Ortaya Çıkan Gizemli Milli Araba, Gemi, Uçak... Görgü Tanıkları Anlatıyor...

1 Kasım Genel Seçimleri'ne çok az bir zaman kala Anadolu'nun en büyük efsanelerinden olan milli araba, gemi ve uçak gemisi gibi gizemli varlıklar bir kez daha gündemin en tepesine oturdu. Araştırmacılar, bu ve benzeri varlıkların olmadığı konusunda emin olsalar da, birçok görgü tanığı ise tam aksini savunuyor.

Yerli otomobil, milli uçak, uçak gemisi, çıkartılmasına izin verilmeyen bor madenleri ve kısa bir zaman içerisinde faaliyete geçecek petrol kuyuları... Özellikle seçim zamanlarında birden hayatımıza giren bu gerçek üstü varlıkları uzun yıllardır inceleyen Araştırmacı Profesör Dr. Hayati Kadim, söylentiler için açık ve net bir yanıt vermenin mümkün olmadığını ifade etti.

''Elimizde bir kanıt yok''

Tam 38 yıllık meslek yaşantısında yerli otomobille defalarca burun buruna geldiğini, milli uçak gördüğünü iddia eden köylülerle konuştuğunu, bazı denizcilerin ise uçak gemisi gördüğüne yemin ettiğini kaydeden Prof. Kadim, ''Fakat ne yazık ki şu ana dek elimize geçmiş ne bir fotoğraf, ne de bu söylentileri doğrulayacak bir kanıt var. Şimdilik en büyük dayanağımız seçim afişleri, Takvim, Sabah, Akşam gibi gazetelerde çıkan kimi haberler ve bu efsaneleri dilden dile aktaran Anadolu halkı...'' diyerek, araştırmalarından bahsetti.

Görgü tanıkları anlatıyor

Tutkulu bir bilim insanı olarak hayatının sonuna dek bu efsanelerin peşinden yol alacağını sözlerine ekleyen deneyimli profesör; bugüne dek karşılaştığı ve yerli otomobil, milli uçak veya uçak gemisi gördüğünü iddia eden tanıkların söylediklerini de kamuoyu ile paylaştı. İşte profesörün seyir defterindeki bazı kişiler ve onların anlattıkları:

Esma Balat (89): "Ben gördüm. Büyükçe bi yerli araçtı. Tepesinde böyle yeşil bi sarık vardı. Geldi buradan, aha böyle geçti... Kocamandı na bu kadar"

Hamdi Kart(45): "Ben yerli uçağı kullanan pilottan dinledim bizzat. Önce korkmuş binince, tam geri dönecekmiş, "inme" demiş bi ses. "yakıt bitecek" demiş pilot, "bitmez" demiş uçak. Öyle burdan Antalya'ya uçmuş gelmiş Allah sizi inandırsın..."

Cemile Turan (87): "Ben Uçak gemisini gördüm... Böyle kocamaaan. taa oradaan buraya kadar... beyaz... nası güzel. Sonra Atatürk geçti trenle hemen oradan, el salladı bize... küçüktük o zaman..."

Connecting : "Valla ben haberlerde izledim, yerli uçak gemisi diye... Sonra bi anda böyle eşyalar düşmeye başladı. Vitrin falan nası sallanıyo... Duvarda tablo vardı o bile düştü... Öyle muhteşem bişeydi... Demek ki var yani. Olmasa yoksa niye o kadar sallasın di mi ortalığı?"

Hasan Türkkan (21) "Valla ben görmedim ama varlığını hissettim. Zaten kutsal kitabımızda da geçiyor. Biz onları göremezmişiz ama onlar bizi görebilirmiş. Yani o uçak beni görüyor. Oha yaa.. Ne güzel... Vay be..."

Canan Azan (32): "Ben rüyamda gördüm o gemiyi. Böyle ihtişamlııı, büyük mü büyüüük. Sen bizim misin dedim, evet dedi... Sonra böyle bi dalga, arkadan kocaman... Uyandım. Tuvalete gittim bi gemi sesi geldi. Neticede Bağcılar'da oturan insanım burada ne işi var di mi? Gösterdi o bana kendini... Var o gemi var."

Connecting
avrecrin


Turkey
6161 Cevap

:))) İki şeyden dolayı şikayetim var .. Benim yaşımı niye yazmadın..Ve Canan hanıma başka bir soyadı uyduramadın mı.. Sapukk herif :)

Üstad nasılsın ?
Uzun zamandır konuşamadık..Babalık nasıl gidiyor.. Yeğenime ve örtmenime iyi bakıyon dimi ..

Gathering
1881 - 193∞


Turkey
11350 Cevap

alıntı:


Connecting : "Valla ben haberlerde izledim, yerli uçak gemisi diye... Sonra bi anda böyle eşyalar düşmeye başladı. Vitrin falan nası sallanıyo... Duvarda tablo vardı o bile düştü... Öyle muhteşem bişeydi... Demek ki var yani. Olmasa yoksa niye o kadar sallasın di mi ortalığı?"
:)))))

VazgectimSenden
Ne Büyük Mutluluksun Sen


Turkey
32396 Cevap

Gelinen noktada man adasında yatırım yapma gereği neden duyuldu? :)

Ticaret yapacak yer mi bulamadınız?

Ailenin serveti bu noktalara nasıl geldi?

Reza hani hayırsever iş adamıydı?

Reza kendini kurtarmak için yalan söylüyor dedikten sonra devlet sırlarını paylaşıyor diye yasal işlem neden başlattınız? Yalansa paylaşmış olamaz..

Reza kim ki devlet sırlarını verdiniz? Ne amaçla verdiniz?


Bu Konu ile ilgili 16 Sayfa:
   <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16      Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 
 
 


Bölüm atla:

Reklam Verin | Reklam Alın | Gizlilik Politikası | Hak ihlali Bildirimi | Site Kuralları

     Sayfa Başına Git